Domů Produkty a prodejci Přehled odrůd Přehled odrůd Odrůdové pokusy Odrůdové pokusy Akce/semináře Akce/semináře Služby Výzkum a vývoj Výroba O nás
O nás

O nás

Od roku 1877 – nyní v páté generaci jako nezávislý podnik – šlechtíme konkurenceschopné odrůdy zemědělských kultur se zaměřením na obilí a cukrovou řepu. Cílem našeho snažení je plnění požadavků našich zákazníků – zemědělců z celého světa.

Naše odrůdy jsou ideálně přizpůsobeny daným lokalitám. Zpracováváme šlechtitelské znaky pro měnící se klimatické podmínky jako je šetření zdrojů, tolerance vůči stresu, rezistence vůči nemocem a jiné vlastnosti na podporu zdraví. Impulsy z vědeckého bádání využíváme k šlechtitelskému pokroku.

Naše společnost je od založení mezinárodně orientovaná. Pomáhá nám přitom síť kooperací a partnerů, což nám umožnilo rozvinout rozmanité formy spolupráce v různých oblastech.

V neposlední řadě přispívá povinnost šlechtitelské firmy k strategickému myšlení k uskutečnění vizí a přenášení vizionářských plánů na zaměstnance. Jsme: tradičně inovativní.

410