Domů Produkty a prodejci Řepa cukrovka Přehled odrůd Odrůdové pokusy Akce/semináře Prodej osiva řepy cukrovky Ozimá pšenice Jarní pšenice Tritikale Ozimé žito Služby Výzkum a vývoj Výroba O nás
Sugar beets

Řepa cukrovka

Moderní odrůdy cukrové řepy jsou high-tech produkty. Spojují v sobě speciální know-how z oblastí výzkumu a šlechtění, biotechniky a genomového výzkumu, výroby a produkce osiva, výzkumu kvality osiva, obalování semen a výzkumu prostředků na ochranu rostlin. 

 

Díky regionálně přizpůsobené genetice a vynikající kvalitě osiva dosahují naše odrůdy skvělých výkonů ve všech pěstitelských oblastech na celém světě. K naší nabídce patří cukrová řepa se speciální odolností vůči nemocem, jako je odolnost vůči rhizoctonii. Tato relativně mladá nemoc se dosud vyskytuje pouze v určitých oblastech. Šlechtíme rovněž odrůdy cukrové řepy pro podzimní setí, které se praktikuje v teplejších a suchých pěstitelských oblastech jižní Evropy. Klademe velký důraz na výrobu kvalitního osiva pro zajištění optimálního výkonu našich odrůd. Z tohoto důvodu kontrolujeme množení a úpravu osiva pomocí naší 3D technologie. 3Dplus nabízí pěstiteli další možnost, jak zvýšit výnos.


Odrůdy cukrové řepy nabízíme buď přímo nebo prostřednictvím našich dceřiných firem nebo obchodních zástupců.

 

This content requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PRODEJ OSIVA CUKROVKY

Prodej osiva řepy cukrovky v
České republice zajišťuje společnost
Strube CZ, s.r.o.

Lesní 125

CZ-250 70 Postřižín

e-mail: info@strube.cz

45-10