Domů Produkty a prodejci Řepa cukrovka Prodej osiva řepy cukrovky Ozimá pšenice Jarní pšenice Tritikale Ozimé žito Služby Výzkum a vývoj Výroba O nás
Ozimá pšenice

Ozimá pšenice

Pro pěstování ozimé pšenice poskytujeme zemědělským podnikům spektrum odrůd, které jsou geneticky skvěle přizpůsobeny různým zemím a oblastem. Kromě vysokého výnosového výkonu a vyvážené kvality kombinujeme v našich odrůdách vícenásobné rezistenční vlastnosti pro zaručeně nejvyšší výnosové jistoty. 

 

Základem našeho šlechtění ozimé pšenice je vytřídění mladého šlechtitelského materiálu v sídle firmy v Söllingenu. V dalším průběhu šlechtění je testování šlechtitelských kmenů rozšířeno do všech oblastí Evropy, důležitých z hlediska pěstování pšenice, díky čemuž jsme schopni nabízet odrůdy, které jsou přizpůsobené různým klimatickým oblastem a půdám v Evropě. Tohoto dosahujeme testováním našich šlechtitelských kmenů prostřednictvím partnerů nebo ve vlastních výzkumných stanicích v dané zemi.

 

Nejlepší šlechtitelské kmeny jsou přihlášeny ke schválení na příslušných úřadech, a jakmile proběhne schválení, prodávány prostřednictvím společnosti Saaten-Union nebo našich místních obchodních partnerů.

Náš partner v prodeji obilovin

Saaten-Union CZ s.r.o.
Chaloupky 354

683 52 Šaratice

Tel.: + 420 541 221 175
Mob.: + 420 724 338 012
Fax: + 420 541 221 113
SAATEN-UNION
www.saaten-union.cz

45-72